Dane kontaktowe

ENGIE EC Słupsk

ENGIE EC Słupsk Sp. z o.o
76-200 Słupsk
ul. Koszalińska 3D
Tel. 59 84 86 300
Fax 59 84 22 061

Pozostałe kontakty

dział / funkcja imię i nazwisko telefon mail
Prezes Zarządu
Dyrektor Zarządzający
Marek Bączkiewicz 59 84 86 301 sekretariat@ecslupsk.pl
Członek Zarządu
Dyrektor Finansowy
Agnieszka Jeziorska 59 84 86 301 sekretariat@ecslupsk.pl
Kierownik Działu Księgowości i Finansów Agnieszka Krakowiak 59 84 86 345 agnieszka.krakowiak@ecslupsk.pl
Kierownik Działu Obsługi Klienta Marzena Gębala 59 84 86 330 marzena.gebala@ecslupsk.pl
Kierownik Działu Dystrybucji
Prokurent
Violetta Kurdej 59 84 86 343 violetta.kurdej@ecslupsk.pl
Z-ca Kierownika Działu Dystrybucji ds. Planowania i Przygotowania Inwestycji Elżbieta Skiba 59 84 86 342 elzbieta.skiba@ecslupsk.pl
Z-ca Kierownika Działu Dystrybucji ds. Sieci i Węzłów Cieplnych Krzysztof Dyśko 59 84 86 366 krzysztof.dysko@ecslupsk.pl
Kierownik Działu Produkcji
Prokurent
Jan Gliński 59 84 86 369 jan.glinski@ecslupsk.pl
Z-ca Kierownika Działu Produkcji ds. Automatyki i Elektroenergetyki Marek Kaczmarczyk 59 84 86 350 marek.kaczmarczyk@ecslupsk.pl
Kierownik Kotłowni Sławomir Szymczak 607 101 959 slawomir.szymczak@ecslupsk.pl
Kierownik Działu Ochrony Środowiska; Pełnomocnik Prezesa ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania Renata Dziuban 59 84 86 321 renata.dziuban@ecslupsk.pl
Kierownik Działu Służb Pracowniczych i Organizacyjnych Bogusława Jędruszko 59 84 86 322 boguslawa.jedruszko@ecslupsk.pl
Kierownik Działu Raportowania Jarosław Dąbrowski 59 84 86 332 jaroslaw.dabrowski@ecslupsk.pl
Specjalista ds. BHP i PPOŻ Jolanta Olechnowicz 59 84 86 336 jolanta.olechnowicz@ecslupsk.pl
Kierownik Działu Zakupów Marek Szaja 59 84 86 319 marek.szaja@ecslupsk.pl
Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.