Dane kontaktowe

ENGIE EC Słupsk

ENGIE EC Słupsk Sp. z o.o
76-200 Słupsk
ul. Koszalińska 3D
Tel. 59 84 86 300
Fax 59 84 22 061

Pozostałe kontakty

dział / funkcja imię i nazwisko telefon mail
Prezes Zarządu
Dyrektor Zarządzający
Marek Bączkiewicz 59 84 86 301 sekretariat.ec@engie.com
Członek Zarządu
Dyrektor Finansowy
Agnieszka Jeziorska 59 84 86 301 sekretariat.ec@engie.com
Kierownik Działu Księgowości i Finansów Agnieszka Krakowiak 59 84 86 345 agnieszka.krakowiak@engie.com
Kierownik Obsługi Klienta Elżbieta Skiba 59 84 86 342 elzbieta.skiba@engie.com
Z-ca Kierownika Działu Obsługi Klienta Marzena Gębala 59 84 86 330 marzena.gebala@engie.com
Główny Technolog, Prokurent Violetta Kurdej 59 84 86 343 violetta.kurdej@engie.com
Kierownik Działu Dystrybucji Energii Cieplnej Krzysztof Dyśko 59 84 86 366 krzysztof.dysko@engie.com
Kierownik Działu Produkcji Energii Cieplnej, Prokurent Jan Gliński 59 84 86 369 jan.glinski@engie.com
Z-ca Kierownika Działu Produkcji ds. Automatyki i Elektroenergetyki Marek Kaczmarczyk 59 84 86 350 marek.kaczmarczyk@engie.com
Kierownik Kotłowni Sławomir Szymczak 607 101 959 slawomir.szymczak@engie.com
Kierownik Działu Ochrony Środowiska; Pełnomocnik Prezesa ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania Renata Dziuban 59 84 86 321 renata.dziuban@engie.com
Kierownik Działu Zasobów Ludzkich i Administracji, Prokurent Bogusława Jędruszko 59 84 86 322 boguslawa.jedruszko@engie.com
Kierownik Działu Raportowania Jarosław Dąbrowski 59 84 86 332 jaroslaw.dabrowski@engie.com
Specjalista ds. BHP i PPOŻ Jolanta Olechnowicz 59 84 86 336 jolanta.olechnowicz@engie.com
Kierownik Działu Zakupów Marek Szaja 59 84 86 319 marek.szaja@engie.com
Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.