O nas

ENGIE EC Słupsk


Od 40 lat służymy mieszkańcom miasta swoją wiedzą i świadczymy szeroki zakres usług związanych z ciepłem. Na przestrzeni tych lat Spółka przeszła gruntowne przemiany strukturalne i własnościowe, stając się jednym z najlepszych przedsiębiorstw ciepłowniczych w kraju.

Zaangażowanie kapitału zagranicznego w pakiet udziałów większościowych, a także posiadane certyfikaty ISO w zarządzaniu jakością, ochrony środowiska i BHP, dają Państwu gwarancję stałego rozwoju zakresu świadczonych usług przy jednoczesnym dbaniu o komfort Klienta.

Oferujemy pełen zakres usług związanych z przyłączeniem do systemu ciepłowniczego, a także z późniejszą eksploatacją węzła cieplnego i instalacji odbiorczych. Możliwości finansowe Spółki pozwalają na elastyczne podejście do każdej inwestycji, przez co Klient ma możliwość wybrać najkorzystniejszy dla niego sposób finansowania, nawet bez zaangażowania własnych środków inwestycyjnych.

Ciepło z miejskiej sieci to bezpieczne i czyste środowisko, w którym żyjemy. To komfort i gwarancja dostawy żądanych parametrów nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych.

Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.