Przyłącz się do nas!

Strefa klienta


Spółka ENGIE EC Słupsk oferuje kompleksową dostawę energii cieplnej do Państwa obiektów, istniejących lub nowopowstających na terenie miasta Słupska, w Słupskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, a także na obszarze Redzikowa.

Pragniemy zapewnić, że przyłączenie do miejskiej sieci ciepłowniczej niewątpliwie przyczyni się do zapewnienia komfortu dostawy ciepła przy jednoczesnym racjonalnym poziomie kosztów eksploatacyjnych. Firma nasza posiada na słupskim rynku energetycznym ugruntowaną pozycję solidnego, bezpiecznego i pewnego dostawcy energii cieplnej.

Od 40 lat służymy mieszkańcom miasta swoją wiedzą i świadczymy szeroki zakres usług związanych z ciepłem. Na przestrzeni tych lat Spółka przeszła gruntowne przemiany strukturalne i własnościowe, stając się jednym z najlepszych przedsiębiorstw ciepłowniczych w kraju. Zaangażowanie kapitału zagranicznego w pakiet udziałów większościowych, a także posiadane certyfikaty ISO w zarządzaniu jakością, ochrony środowiska i BHP, dają Państwu gwarancję stałego rozwoju zakresu świadczonych usług przy jednoczesnym dbaniu o komfort Klienta.

Nasz system ciepłowniczy zaliczany jest do najnowocześniejszych w Polsce, przez co gwarantuje dotrzymanie właściwych parametrów ogrzewania nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych.

Oferujemy pełen zakres usług związanych z przyłączeniem do systemu ciepłowniczego, a także z późniejszą eksploatacją węzła cieplnego i instalacji odbiorczych.

Oferujemy Państwu m.in. następujące usługi:


Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.